О газете | Архив номеров | Архив статей | Поиск      

We are the champions, my friends!..
[Сергій Межерицький, старший викладач кафедри ОТП.]
#1-2 от 25.01.2018

Команда НТУ «ХПІ» – переможець «IT-Universe»

Міжнародним фіналом, що відбувся на базі Київського національного університету культури та мистецтв та Університету економіки і права «КРОК», завершилася IV Міжнародна студентська олімпіада з інформаційних технологій «IT-Universe», яка була підтримана Міністерством освіти і науки України.

На офіційному сайті цієї олімпіади (www.it-universe.org) надані результати Міжнародного фіналу, згідно з якими вперше переможцем став Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», виборовши перше місце серед вищих навчальних закладів. Це стало можливим завдяки успішному виступу команди студентів нашого університету, а особливо – студентів кафедри «Обчислювальна техніка та програмування» (завідувач – д. т. н., с. н. с. Сергій Геннадійович Семенов) факультету «Комп’ютерні та інформаційні технології» (декан – професор Микола Йосипович Заполовський).

Перше місце в конкурсі «Адміністрування Linux» виборов студент групи КІТ-22м Артем Бондаренко.

Перше місце в конкурсі «Адміністрування в хмарі SuperNovo» здобув Роман Ковтун (КІТ-12м), друге місце посів Максим Сініченко (КІТ-12с), а третє місце присуджено студентові академічної групи РПЗ-215 Харківського комп’ютерно-технологічного коледжу НТУ «ХПІ» Микиті Орлову.

Друге місце в конкурсі «Роботи з нами, роботи навколо нас» здобув Денис Волошин (КІТ-22м).

Друге місце в конкурсі «Керування IT-проектами» виборов Олексій Мельников (КІТ-12м), він також посів третє місце в конкурсі «Розробка мобільних застосунків».

Дипломом за краще ситуаційне завдання в конкурсі «Керування IT-проектами» нагороджений Марко Груздов (КІТ-24а).

Відповідальним представником студентів нашого університету на цій олімпіаді був старший викладач кафедри «Обчислювальна техніка та програмування» Сергій Геннадійович Межерицький, а студентів комп’ютерно-технологічного коледжу нашого університету представляв завідувач навчальної лабораторії коледжу Олександр Олександрович Колісник (директор коледжу Ірина Іванівна Дідух).

На передсвятковому засіданні Вченої ради університету, що відбулося 22 грудня 2017 року, ректор університету Євген Іванович Сокол та голова Вченої ради Леонід Леонідович Товажнянський привітали переможців і урочисто вручили їм дипломи, побажали здоров’я, подальших успіхів у навчанні і наступних перемог у міжнародних олімпіадах для підвищення рейтингу нашого університету.

Разработка, поддержка и наполнение: лаборатория информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ" © 2004 — 2014


Яндекс.Метрика